ZÁPAS
09.09.18 | 2. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 3-6, 6-2 | Varna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
29.06.00, 23 Let
29.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
21.11.00, 23 Let
21.11.00, 23 Let
Sara Gvozdenovic vs. Alexandra Maria Staiculescu - Vzájemné zápasy
09.09.18 | 2. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Varna | antuka |
Sara Gvozdenovic form & Alexandra Maria Staiculescu form
Sara Gvozdenovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Alexandra Maria Staiculescu - poslední zápasy
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Malin Leysen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-71, 6-0 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Ramona Eva Chivu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Tayna Mendes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Rozalina Youseva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Federica Prati | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Piia Suomalainen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Marija Leko | 6-1, 6-2 | detail zápasu |