ZÁPAS
17.07.18 | 1. kolo kval. | Sara Guglielminotti | Noka Juric | 6-3, 6-2 | Baja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
10.08.90, 33 Let
10.08.90, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
22.10.01, 22 Let
22.10.01, 22 Let
Sara Guglielminotti vs. Noka Juric - Vzájemné zápasy
17.07.18 | 1. kolo kval. | Sara Guglielminotti | Noka Juric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Baja | antuka |
Sara Guglielminotti form & Noka Juric form
Sara Guglielminotti - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - skreč | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Noka Juric - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |