ZÁPAS
21.08.18 | kvalifik. | Sara Guglielminotti | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | Rotterdam | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
10.08.90, 33 Let
10.08.90, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
22.04.98, 25 Let
22.04.98, 25 Let
Sara Guglielminotti vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - Vzájemné zápasy
21.08.18 | kvalifik. | Sara Guglielminotti | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Rotterdam | antuka |
Sara Guglielminotti form & Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form
Sara Guglielminotti - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - skreč | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
16.10.18 kvalifik. | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu |