ZÁPAS
03.12.19 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sapfo Sakellaridi | Katsiaryna Skachkova | |
1. podání % | 46/71 (65%) | 41/68 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/46 (63%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/25 (32%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 38/68 (56%) | 34/71 (48%) |
Vyhrané body celkem | 75/139 (54%) | 64/139 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Katsiaryna Skachkova | |
Sapfo Sakellaridi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0 | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Katsiaryna Skachkova | |
Sapfo Sakellaridi | 1-2 | |
2-2 | Katsiaryna Skachkova | |
Sapfo Sakellaridi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0 | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
19.04.98, 25 Let
19.04.98, 25 Let
Sapfo Sakellaridi vs. Katsiaryna Skachkova - Vzájemné zápasy
03.12.19 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Sapfo Sakellaridi form & Katsiaryna Skachkova form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Katsiaryna Skachkova - poslední zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |