ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Doga Turkmen | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Sapfo Sakellaridi vs. Doga Turkmen - Vzájemné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Doga Turkmen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sapfo Sakellaridi form & Doga Turkmen form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |