Nemecko
13.03.99, 25 Let
13.03.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Shaline-Doreen Pipa vs. Sandy Marti - Vzájemné zápasy
27.11.18 | 1. kolo | Sandy Marti | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Shaline-Doreen Pipa form & Sandy Marti form
Shaline-Doreen Pipa - poslední zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Sandy Marti - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu |