ZÁPAS
10.11.18 | 1. kolo kval. | Sanaz Marand | Ulrikke Eikeri | 6-0, 6-4 | Houston | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sanaz Marand | Ulrikke Eikeri | |
1. podání % | 33/46 (72%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/52 (52%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sanaz Marand | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sanaz Marand | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sanaz Marand | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sanaz Marand | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sanaz Marand | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sanaz Marand | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sanaz Marand | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sanaz Marand | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sanaz Marand vs. Ulrikke Eikeri - Vzájemné zápasy
10.11.18 | 1. kolo kval. | Sanaz Marand | Ulrikke Eikeri | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Houston | tvrdý |
23.10.17 | 1. kolo kval. | Ulrikke Eikeri | Sanaz Marand | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Macon | tvrdý |
Sanaz Marand form & Ulrikke Eikeri form
Sanaz Marand - poslední zápasy
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
31.10.19 1. kolo | vs. Coco Vandeweghe | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ingrid Neel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Maria Mateas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Tori Kinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Brynn Boren | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Concord - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Dabin Kim | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Alexa Glatch | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Dominique Schaefer | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Natasha Subhash | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Mari Osaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ulrikke Eikeri - poslední zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |