ZÁPAS
30.04.19 | kvalifik. | Samantha Murray | Vlada Ekshibarova | 7-5, 4-6, 10-6 | W25 Namangan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Samantha Murray | Vlada Ekshibarova | |
1. podání % | 50/81 (62%) | 31/73 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/50 (58%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/31 (45%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 38/73 (52%) | 38/81 (47%) |
Vyhrané body celkem | 81/154 (53%) | 73/154 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samantha Murray | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samantha Murray | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Samantha Murray | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samantha Murray | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samantha Murray | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samantha Murray | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Samantha Murray | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samantha Murray | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samantha Murray | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Samantha Murray | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samantha Murray | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Samantha Murray vs. Vlada Ekshibarova - Vzájemné zápasy
30.04.19 | kvalifik. | Samantha Murray | Vlada Ekshibarova | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | W25 Namangan | tvrdý |
Samantha Murray form & Vlada Ekshibarova form
Samantha Murray - poslední zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
26.02.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
09.02.22 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Tara Moore | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-62, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, - Samantha Murray - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
26.09.21 kvalifik. | vs. Katie Boulter | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-0, Urszula Radwanska - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Monica Niculescu | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
Concord - tvrdý | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100+H Nottingham - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
05.06.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-5, - Samantha Murray - skreč | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |