Salma Ewing vs. Shilin Xu 13.02.2018

Salma Ewing vs. Shilin Xu 13.02.2018 - Surprise - porovnání

ZÁPAS

13.02.182. kolo kval.Salma Ewing Shilin Xu 6-3, 6-1 USA Surprise tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Salma Ewing
USA
28.08.00, 18 Let




678
31

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
10.01.98, 20 Let




216
272
122 844 $
Shilin Xu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Salma Ewing vs. Shilin Xu - Vzájemné zápasy

13.02.182. kolo kval.Salma EwingShilin Xu6-3, 6-1 detail zápasuUSA Surprise tvrdý

Salma Ewing - poslední zápasy

USA U.S. Open - tvrdý
03.09.18
1. kolo
vs. Mananchaya Sawangkaew5-7, 2-6 prohradetail zápasu
USA Berkeley - tvrdý
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Julia Elbaba6-3, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA Honolulu - tvrdý
10.07.18
kvalifik.
vs. Dominique Schaefer6-2, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Alexa Ryngler6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Kiah Generette6-2, 7-5 výhradetail zápasu
USA Baton Rouge - tvrdý
19.06.18
kvalifik.
vs. Hayley Carter1-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.06.18
2. kolo kval.
vs. Alexandra Osborne6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo kval.
vs. Alexis Keberle6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Osprey - antuka
27.05.18
čtvrtfinále
vs. Sophie Chang2-6, 6-1, 6-76 prohradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Caitlin Whoriskey2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Maria Sanchez1-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
USA Surprise - tvrdý
13.02.18
2. kolo kval.
vs. Shilin Xu6-3, 6-1 výhradetail zápasu
13.02.18
kvalifik.
vs. Caty McNally2-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
12.02.18
1. kolo kval.
vs. Brynn Boren7-63, 6-0 výhradetail zápasu
France Petit Bourg - tvrdý
15.01.18
1. kolo
vs. Zuzana Zlochova6-2, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Fort De - tvrdý
12.01.18
semifinále
vs. Leonie Kung6-75, 3-6 prohradetail zápasu
11.01.18
čtvrtfinále
vs. Lauren Marker6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.01.18
2. kolo
vs. Rasheeda Mcadoo6-4, 7-65 výhradetail zápasu
09.01.18
1. kolo
vs. Micheline Aubuchon6-1, 6-1 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
07.12.17
2. kolo
vs. Camille Sireix3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.12.17
1. kolo
vs. Eva Vedder7-65, 6-3 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
03.12.17
finále
vs. Chanel Simmonds4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
02.12.17
semifinále
vs. Nina Stadler6-3, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.17
čtvrtfinále
vs. Anastasia Pribylova2-6, 7-65, 6-4 výhradetail zápasu
30.11.17
2. kolo
vs. Katharina Hering1-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
29.11.17
1. kolo
vs. Petra Januskova7-5, 6-73, 6-1 výhradetail zápasu
27.11.17
kvalifik.
vs. Lou Adler6-76, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Danica Malan6-2, 6-0 výhradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
23.11.17
2. kolo
vs. Leonie Kung7-5, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Caroline Ilowska6-1, 6-0 výhradetail zápasu

Shilin Xu - poslední zápasy

Chile Colina - antuka
10.11.18
finále
vs. Paula Ormaechea7-5, 6-3 výhradetail zápasu
09.11.18
semifinále
vs. Barbara Gatica7-5, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
08.11.18
čtvrtfinále
vs. Fernanda Brito7-66, 6-4 výhradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Despina Papamichail6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Gabriela Ce6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Canberra - tvrdý
01.11.18
2. kolo
vs. Naiktha Bains3-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Destanee Aiava6-74, 6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Bendigo - tvrdý
25.10.18
2. kolo
vs. Abigail Tere-Apisah3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.10.18
1. kolo
vs. Arina Rodionova3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Toowoomba - tvrdý
11.10.18
2. kolo
vs. Astra Sharma6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Dalma Galfi6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Brisbane - tvrdý
07.10.18
finále
vs. Ellen Perez6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
semifinále
vs. Kimberly Birrell0-6, 7-63, 6-0 výhradetail zápasu
04.10.18
čtvrtfinále
vs. Katy Dunne6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Naiktha Bains7-5, 6-1 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Jaimee Fourlis6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Darwin - tvrdý
27.09.18
2. kolo
vs. Ling Zhang6-1, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Erika Sema6-2, 7-66 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Lizette Cabrera6-3, 6-73, 3-6 prohradetail zápasu
China Nanchang - tvrdý
23.07.18
1. kolo
vs. Margarita Gasparyan1-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.18
kvalifik.
vs. Momoko Kobori4-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Jia Qi Kang6-0, 6-2 výhradetail zápasu
China Tianjin - tvrdý
13.07.18
čtvrtfinále
vs. Jing-Jing Lu1-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.07.18
2. kolo
vs. Yue Yuan5-7, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Wushuang Zheng2-6, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
China Naiman - tvrdý
04.07.18
2. kolo
vs. Ao Gai2-6, 7-64, 4-6 prohradetail zápasu
03.07.18
1. kolo
vs. Dan Ni Wang6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Baton Rouge - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Sanaz Marand5-7, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
USA Sumter - tvrdý
14.06.18
2. kolo
vs. Hailey Baptiste6-1, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Angelina Gabueva6-0, 6-2 výhradetail zápasu
<