ZÁPAS
19.02.20 | 1. kolo | Rutuja Bhosale | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | W25 Jodhpur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rutuja Bhosale | Sri Peddi Reddy | |
1. podání % | 32/60 (53%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/28 (39%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 26/60 (43%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Sri Peddi Reddy | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Rutuja Bhosale | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Sri Peddi Reddy | |
0-0 | ||
Rutuja Bhosale | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Sri Peddi Reddy | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Rutuja Bhosale | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Sri Peddi Reddy | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Rutuja Bhosale | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sri Peddi Reddy | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Rutuja Bhosale | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Sri Peddi Reddy | |
0-0 | ||
4-1 | Sri Peddi Reddy | |
0-0 | ||
Rutuja Bhosale | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sri Peddi Reddy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rutuja Bhosale vs. Sri Peddi Reddy - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Rutuja Bhosale | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Jodhpur | tvrdý |
Rutuja Bhosale form & Sri Peddi Reddy form
Rutuja Bhosale - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 6-78, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Carole Monnet | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 2-1, Ankita Raina - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-64, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-3, - Rutuja Bhosale - skreč | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-72, - Rutuja Bhosale - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Suzanie Pretorius | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
04.06.23 finále | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Sri Peddi Reddy - poslední zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | detail zápasu |