ZÁPAS
26.06.17 | kvalifik. | Rosa Vicens Mas | Agustina Chlpac | 6-3, 6-0 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rosa Vicens Mas vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
05.07.17 | 1. kolo | Rosa Vicens Mas | Agustina Chlpac | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | Focsani | antuka |
26.06.17 | kvalifik. | Rosa Vicens Mas | Agustina Chlpac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Rosa Vicens Mas form & Agustina Chlpac form
Rosa Vicens Mas - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
24.06.23 finále | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |