ZÁPAS
19.06.18 | 1. kolo | Romy Koelzer | Polina Leykina | 6-4, 6-2 | Ystad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Romy Koelzer | Polina Leykina | |
1. podání % | 45/64 (70%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/45 (69%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/19 (37%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 26/48 (54%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body celkem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Romy Koelzer | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-2 | Polina Leykina | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-3 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Romy Koelzer vs. Polina Leykina - Vzájemné zápasy
19.06.18 | 1. kolo | Romy Koelzer | Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Ystad | antuka |
Romy Koelzer form & Polina Leykina form
Romy Koelzer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 čtvrtfinále | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Polina Leykina - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |