INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Spigarelli vs. Romy Koelzer - Vzájemné zápasy
16.02.20 | semifinále | Martina Spigarelli | Romy Koelzer | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
20.03.18 | 1. kolo | Romy Koelzer | Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
25.09.17 | kvalifik. | Romy Koelzer | Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
19.09.17 | 1. kolo | Romy Koelzer | Martina Spigarelli | 6-74, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
16.05.17 | 1. kolo | Romy Koelzer | Martina Spigarelli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Oeiras | antuka |
Martina Spigarelli form & Romy Koelzer form
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Romy Koelzer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 čtvrtfinále | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |