Romy Koelzer vs. Andreea Rosca 06.03.2020

Romy Koelzer vs. Andreea Rosca 06.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

06.03.20čtvrtfináleRomy Koelzer Andreea Rosca 6-1, 7-5 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Romy KoelzerAndreea Rosca
1. podání %41/67 (61%)40/59 (68%)
Vyhrané body z 1.podání25/41 (61%)17/40 (43%)
Vyhrané body z 2.podání12/26 (46%)6/19 (32%)
Vyhrané break-bally7/15 (47%)4/8 (50%)
Vyhrané body z returnu36/59 (61%)30/67 (45%)
Vyhrané body celkem73/126 (58%)53/126 (42%)
Dvojchyby53
Esa50

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva1-0
0-0
2-0Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-0
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva3-0
0-0
4-0Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva4-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15
5-1Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-1
2
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva0-0
0-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-15
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva1-1
0-0
2-1Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva3-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-1Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva4-2
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP]
4-3Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP]
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva5-3
0-0, 0-15
5-4Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 15-30, 30-30, 30-40
Romy Koelzer Romy Koelzer podáva5-5
0-0
6-5Andreea Rosca Andreea Rosca podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30
7-5

Romy Koelzer
Nemecko
22.08.91, 28 Let




580
56
35 095 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
20.03.99, 21 Let




634
46
61 293 $
Andreea Rosca
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Romy Koelzer vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy

06.03.20čtvrtfináleRomy KoelzerAndreea Rosca6-1, 7-5 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Romy Koelzer - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Darya Astakhova2-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Sem Wensveen6-3, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
07.03.20
semifinále
vs. Rebeka Masarova3-6, 0-6 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Andreea Rosca6-1, 7-5 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Martina Biagianti7-62, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ines Murta7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
27.02.20
2. kolo
vs. Linda Fruhvirtova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Alexandra Cadantu2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Angelina Wirges6-4, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Martina Markov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
semifinále
vs. Martina Spigarelli6-4, 6-73, 4-6 prohradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Dalila Spiteri2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Oana Smaranda Corneanu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Rina Saigo3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Tanuchaporn Yongmod6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Moyuka Uchijima4-6, 6-73 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Sabina Sharipova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vitalia Stamat3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Melanie Klaffner2-6, 6-77 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Svetlana Iansitova2-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Veronika Vlkovska6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Ayla Aksu6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 4-0, Karola Patricia Bejenaru - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
13.10.19
finále
vs. Mariia Tkacheva2-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
12.10.19
semifinále
vs. Gergana Topalova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Ioana Gaspar6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Carmen Schultheiss6-1, 6-4 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher6-4, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Sylvie Zund6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Andreea Rosca - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Romy Koelzer1-6, 5-7 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Martina Colmegna6-0, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
29.02.20
semifinále
vs. Arina Gabriela Vasilescu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Rebeka Masarova6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Miriam Kolodziejova6-4, 7-60 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Chantal Skamlova5-7, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
09.02.20
finále
vs. Anastasia Nefedova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Natalia Siedliska Natalia Siedliska - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Julyette Steur6-2, 6-1 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Ayaka Okuno6-2, 6-0 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Andreea Prisacariu7-5, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.02.20
semifinále
vs. Tara Wurth6-74, 5-7 prohradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Ayaka Okuno6-2, 7-5 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Silvia Njiric6-1, 7-62 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Ozlem Uslu6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary W25 Kaposvar - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Emiliana Arango7-69, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Aneta Kladivova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Nicoleta Dascalu1-6, 5-7 prohradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Valeriya Strakhova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Anda Ghinga6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
14.09.19
semifinále
vs. Laura Schaeder6-4, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Ana Bianca Mihaila6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-4, 6-3 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Andra Cristina Captan6-1, 6-0 výhradetail zápasu
China Anning - antuka
23.04.19
1. kolo
vs. Fang Ying Xun3-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W25+H Tunis - antuka
10.04.19
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico Monterrey - tvrdý
30.03.19
1. kolo kval.
vs. Greta Arn7-62, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Brazil W25 Curitiba - antuka
19.03.19
1. kolo
vs. Julia Grabher1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Brazil W25 Sao - antuka
14.03.19
2. kolo
vs. Veronica Cepede Royg1-6, 0-6 prohradetail zápasu
<