ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Riya Bhatia | Zeel Desai | 6-4, 7-5 | W25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Riya Bhatia | Zeel Desai | |
1. podání % | 50/73 (68%) | 48/73 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/50 (66%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/73 (44%) | 27/73 (37%) |
Vyhrané body celkem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Riya Bhatia | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Zeel Desai | |
Riya Bhatia | 2-3 | |
3-3 | Zeel Desai | |
Riya Bhatia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Riya Bhatia | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Riya Bhatia | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Zeel Desai | |
4-0 | Zeel Desai | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Zeel Desai | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 4-3 | |
5-3 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Riya Bhatia | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Riya Bhatia | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Riya Bhatia vs. Zeel Desai - Vzájemné zápasy
05.02.20 | 1. kolo | Zeel Desai | Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
22.07.19 | 1. kolo kval. | Riya Bhatia | Zeel Desai | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
29.01.19 | 1. kolo | Riya Bhatia | Zeel Desai | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W25 Jodhpur | tvrdý |
02.03.17 | čtvrtfinále | Zeel Desai | Riya Bhatia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Gwalior | tvrdý |
Riya Bhatia form & Zeel Desai form
Riya Bhatia - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu |
Zeel Desai - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detail zápasu |