Portugalsko
07.09.93, 30 Let
10 057 $
07.09.93, 30 Let
10 057 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rita Vilaca vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 1. kolo kval. | Rita Vilaca | Sara Lanca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Obidos | koberec |
09.11.15 | 1. kolo kval. | Rita Vilaca | Sara Lanca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Casablanca | antuka |
Rita Vilaca form & Sara Lanca form
Rita Vilaca - poslední zápasy
Porto - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Leonor Oliveira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Laura Sainsbury | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Laura Gulbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Daria Shelomentseva | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo | vs. Barbara Luz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Mouna Idlkadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Sara Benabdeljalil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Pia Brglez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.15 kvalifik. | vs. Clara Froget | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Anna Sokiran | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
09.06.14 kvalifik. | vs. Veronica Saucedo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Nina Zander | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Yana Buchina | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Sara Lanca - poslední zápasy
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu |