Japonsko
23.01.92, 32 Let
23.01.92, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
07.09.93, 30 Let
10 057 $
07.09.93, 30 Let
10 057 $
Risako Sugihara vs. Rita Vilaca - Vzájemné zápasy
19.05.14 | kvalifik. | Rita Vilaca | Risako Sugihara | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Bol | antuka |
Risako Sugihara form & Rita Vilaca form
Risako Sugihara - poslední zápasy
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Momoka Chimura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Margaux Brabant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Elyne Boeykens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Justine De Sutter | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Thomas (1988) | 6-2, Elizabeth Thomas (1988) - skreč | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Margaux Brabant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Karolina Stuchla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
19.05.14 kvalifik. | vs. Rita Vilaca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Julia Dernovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.14 kvalifik. | vs. Helen De Cesare | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
21.04.14 kvalifik. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.03.14 kvalifik. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Martine Ditlev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.02.14 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Klyueva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
27.01.14 1. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.14 2. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto (1995) | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubrovnik - antuka | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Blaga Delic | 0-6, - Risako Sugihara - skreč | detail zápasu | |
Dubrovnik - antuka | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.13 kvalifik. | vs. Tamara Bojanic | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Rita Vilaca - poslední zápasy
Porto - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Leonor Oliveira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Laura Sainsbury | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Laura Gulbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Daria Shelomentseva | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo | vs. Barbara Luz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Mouna Idlkadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Sara Benabdeljalil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.15 kvalifik. | vs. Clara Froget | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Pia Brglez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Anna Sokiran | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
09.06.14 kvalifik. | vs. Veronica Saucedo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Nina Zander | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Yana Buchina | 2-6, 1-6 | detail zápasu |