Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova

Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - W25 Istanbul - porovnání

ZÁPAS

21.10.19čtvrtfináleRichel Hogenkamp/Lesley Kerkhove Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 6-3, 6-4 Turkey W25 Istanbul tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Richel Hogenkamp
Holandsko
16.04.92, 28 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.09.00, 19 Let







Sofya Lansere
Lesley Kerkhove
Holandsko
04.11.91, 28 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 18 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

21.10.19čtvrtfináleRichel Hogenkamp/Lesley KerkhoveSofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-3, 6-4 detail zápasuTurkey W25 Istanbul tvrdý I.

Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove - poslední zápasy

Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
semifinále
vs. Lina Gjorcheska/Ekaterina Yashina6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.10.19
finále
vs. Susan Bandecchi/Katarzyna Piter6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic/Eliessa Vanlangendonck6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
01.08.16
čtvrtfinále
vs. Lou Brouleau/Elixane Lechemia- prohradetail zápasu
01.08.16
1. kolo
vs. Deniz Khazaniuk/Milana Spremo6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
25.07.16
finále
vs. Anita Husaric/Oleksandra Korashvili6-1, 7-62 výhradetail zápasu
25.07.16
1. kolo
vs. Anna Blinkova/Valentini Grammatikopoulou3-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
25.07.16
čtvrtfinále
vs. Laura Schaeder/Kathinka Von Deichmann6-3, 6-4 výhradetail zápasu
25.07.16
semifinále
vs. Basak Eraydin/Ilona Kremen6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
04.07.16
1. kolo
vs. Isabella Shinikova/Julia Terziyska3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Holland Middelburg - antuka
27.06.16
1. kolo
vs. Nikki Luttikhuis/Abbie Myers7-65, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
United Kingdom Ilkley - tráva
13.06.16
1. kolo
vs. Hiroko Kuwata/Jessica Pegula6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
27.04.16
čtvrtfinále
vs. Tatjana Maria/Raluca Olaru6-4, 4-6, 10-12 prohradetail zápasu
25.04.16
1. kolo
vs. Ghita Benhadi/Ons Jabeur6-2, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
France Saint Malo - antuka
14.09.15
čtvrtfinále
vs. Maria Marfutina/Natalia Vikhlyantseva- prohradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
06.07.15
čtvrtfinále
vs. Cindy Burger/Katerina Vankova5-7, 1-6 prohradetail zápasu
06.07.15
1. kolo
vs. Anna Klasen/Charlotte Klasen6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Montpellier - antuka
15.06.15
1. kolo
vs. Victoria Rodriguez/Marcela Zacarias2-6, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
22.09.14
čtvrtfinále
vs. Alice Bacquie/Myrtille Georges4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
United Kingdom Shrewsbury - tvrdý I.
15.09.14
semifinále
vs. Julie Coin/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
15.09.14
finále
vs. Nicola Geuer/Viktorija Golubic2-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
15.09.14
čtvrtfinále
vs. Karen Barritza/Lucy Brown6-3, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
France Saint Malo - antuka
08.09.14
semifinále
vs. Tatiana Bua/Beatriz Garcia-Vidagany4-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.09.14
čtvrtfinále
vs. Catherine Chantraine/Esther Thebault6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Holland Alphen aan - antuka
01.09.14
finále
vs. Rebecca Peterson/Eva Wacanno4-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.09.14
semifinále
vs. Tatiana Bua/Catalina Pella6-4, 6-1 výhradetail zápasu
01.09.14
1. kolo
vs. Irina Khromacheva/Demi Schuurs7-62, 6-2 výhradetail zápasu
01.09.14
čtvrtfinále
vs. Antonia Lottner/Erika Vogelsang6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Plzen - antuka
28.07.14
1. kolo
vs. Katerina Kramperova/Lisa-Maria Moser0-1, Katerina Kramperova/Lisa-Maria Moser - skrečvýhradetail zápasu

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
<