ZÁPAS
11.03.20 | 2. kolo | Renata Zarazua | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | W25+H Irapuato | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Renata Zarazua | Conny Perrin | |
1. podání % | 46/65 (71%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 24/31 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/59 (41%) | 23/65 (35%) |
Vyhrané body celkem | 66/124 (53%) | 58/124 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0 | ||
Renata Zarazua | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Conny Perrin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renata Zarazua | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Renata Zarazua | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
Renata Zarazua | 5-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
5-3 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Renata Zarazua | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Renata Zarazua | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
Renata Zarazua | 3-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Renata Zarazua | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renata Zarazua | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renata Zarazua vs. Conny Perrin - Vzájemné zápasy
29.10.20 | 1. kolo | Renata Zarazua | Conny Perrin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W80 Tyler | tvrdý |
11.03.20 | 2. kolo | Renata Zarazua | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25+H Irapuato | tvrdý |
10.04.16 | kvalifik. | Conny Perrin | Renata Zarazua | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bogota | antuka |
Renata Zarazua form & Conny Perrin form
Renata Zarazua - poslední zápasy
Oeiras - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-74, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Destanee Aiava | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Elizabeth Mandlik | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Conny Perrin - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detail zápasu |