ZÁPAS
16.09.17 | semifinále | Reka-Luca Jani | Anastasiya Fedoryshyn | 5-7, 6-0, 6-1 | Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Reka-Luca Jani | Anastasiya Fedoryshyn | |
1. podání % | 55/77 (71%) | 62/83 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/55 (58%) | 28/62 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 9/17 (53%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 47/83 (57%) | 33/77 (43%) |
Vyhrané body celkem | 91/160 (57%) | 69/160 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Reka-Luca Jani vs. Anastasiya Fedoryshyn - Vzájemné zápasy
16.09.17 | semifinále | Reka-Luca Jani | Anastasiya Fedoryshyn | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Reka-Luca Jani form & Anastasiya Fedoryshyn form
Reka-Luca Jani - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Anastasiya Fedoryshyn - poslední zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.11.17 čtvrtfinále | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.17 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.11.17 čtvrtfinále | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
14.06.17 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu |