Ukrajina
21.02.01, 23 Let
21.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
18.01.90, 34 Let
18.01.90, 34 Let
Yaroslava Gadiatska vs. Regina Husak - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 1. kolo kval. | Regina Husak | Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Yaroslava Gadiatska form & Regina Husak form
Yaroslava Gadiatska - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.12.16 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Simona Ionescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Mayuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu |
Regina Husak - poslední zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |