INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shilin Xu vs. Rasheeda Mcadoo - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Shilin Xu form & Rasheeda Mcadoo form
Shilin Xu - poslední zápasy
W25 Columbus - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - tvrdý | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Rasheeda Mcadoo - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |