Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.12.93, 30 Let
21.12.93, 30 Let
Ramu Ueda vs. Miranda Poile - Vzájemné zápasy
16.09.18 | 2. kolo kval. | Ramu Ueda | Miranda Poile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Cairns | tvrdý |
Ramu Ueda form & Miranda Poile form
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Miranda Poile - poslední zápasy
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - skreč | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.19 1. kolo kval. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detail zápasu |