INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ramu Ueda vs. Jia Qi Kang - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 1. kolo kval. | Ramu Ueda | Jia Qi Kang | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Kashiwa | tvrdý |
Ramu Ueda form & Jia Qi Kang form
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Jia Qi Kang - poslední zápasy
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Indy De Vroome | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Tara Moore | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-76, 0-4, - Jia Qi Kang - skreč | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Pareen Shivekar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-2, 4-0, Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru - skreč | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Emma Raducanu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mingyang Liu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, Ho Ching Wu - skreč | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu |