ZÁPAS
27.06.19 | 2. kolo | Ramu Ueda | Anna Zhang | 6-1, - skreč | W15 Jakarta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ramu Ueda | Anna Zhang | |
1. podání % | 13/14 (93%) | 25/27 (93%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/13 (85%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/1 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 16/27 (59%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané body celkem | 28/41 (68%) | 13/41 (32%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Anna Zhang | |
0-0, 15-15 | ||
Ramu Ueda | 3-1 | |
0-0, 15-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Zhang | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
06.03.02, 22 Let
06.03.02, 22 Let
Ramu Ueda vs. Anna Zhang - Vzájemné zápasy
27.06.19 | 2. kolo | Ramu Ueda | Anna Zhang | 6-1, Anna Zhang - skreč | detail zápasu | W15 Jakarta | tvrdý |
Ramu Ueda form & Anna Zhang form
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Anna Zhang - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, - Anna Zhang - skreč | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Zani Barnard | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Dasha Kourkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Silvana Rivero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Jessica Failla | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Taylor Dean | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Grace Haugen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 6-4, 1-3, - Anna Zhang - skreč | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Lina Padegimaite | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auburn - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Morgan Coppoc | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Lindsay Lee-Waters | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Waco - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Dabrowski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Lynn Kiro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Megan Mccray | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Alyssa Gleason | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katie Boulter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Ana Roman Dominguez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-2 | detail zápasu |