ZÁPAS
28.05.19 | kvalifik. | Radka Zelnickova | Kristin Yordanova | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
17.05.01, 22 Let
17.05.01, 22 Let
Radka Zelnickova vs. Kristin Yordanova - Vzájemné zápasy
28.05.19 | kvalifik. | Radka Zelnickova | Kristin Yordanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Radka Zelnickova form & Kristin Yordanova form
Radka Zelnickova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Kristin Yordanova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maria Kallistrou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | Elena Gemovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Elpida Malamou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Vania Ivanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Nikol Yordanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |