ZÁPAS
02.07.18 | 1. kolo | Qianhui Tang | Ziyue Sun | 7-5, 7-5 | Naiman | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Qianhui Tang | Ziyue Sun | |
1. podání % | 41/76 (54%) | 46/90 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/35 (31%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 50/90 (56%) | 37/76 (49%) |
Vyhrané body celkem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 12 | 12 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Qianhui Tang vs. Ziyue Sun - Vzájemné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Ziyue Sun | Qianhui Tang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Luzhou | tvrdý |
02.07.18 | 1. kolo | Qianhui Tang | Ziyue Sun | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Naiman | tvrdý |
28.02.17 | 1. kolo | Ziyue Sun | Qianhui Tang | 7-65, 7-65 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Qianhui Tang form & Ziyue Sun form
Qianhui Tang - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |
Ziyue Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |