ZÁPAS
08.10.19 | kvalifik. | Punnin Kovapitukted | Deria Nur Haliza | 6-3, 6-1 | W15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Punnin Kovapitukted | Deria Nur Haliza | |
1. podání % | 30/60 (50%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/30 (67%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/30 (50%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/52 (60%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Punnin Kovapitukted | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Punnin Kovapitukted | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Punnin Kovapitukted | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Deria Nur Haliza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Punnin Kovapitukted vs. Deria Nur Haliza - Vzájemné zápasy
08.10.19 | kvalifik. | Punnin Kovapitukted | Deria Nur Haliza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Punnin Kovapitukted form & Deria Nur Haliza form
Punnin Kovapitukted - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Deria Nur Haliza - poslední zápasy
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Hx Izabella Tan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Mihika Yadav | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Pei-Ju Chien | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 2. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 7-5 | detail zápasu |