ZÁPAS
07.09.17 | 2. kolo | Priscilla Heise | Anette Munozova | 6-1, 6-3 | Badenweiler | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Priscilla Heise | Anette Munozova | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 31/63 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Priscilla Heise vs. Anette Munozova - Vzájemné zápasy
07.09.17 | 2. kolo | Priscilla Heise | Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Badenweiler | antuka |
Priscilla Heise form & Anette Munozova form
Priscilla Heise - poslední zápasy
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.19 semifinále | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-1, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Lou Brouleau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Magalie Girard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
14.08.18 kvalifik. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Risa Ozaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Haruka Kaji | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Jessy Rompies | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Sherazad Reix | - | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Anette Munozova - poslední zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | detail zápasu |