ZÁPAS
23.01.19 | 1. kolo | Polona Hercog | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-4 | W60 Andrezieux | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Polona Hercog | Elena Gabriela Ruse | |
1. podání % | 31/58 (53%) | 42/73 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/27 (63%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/73 (45%) | 17/58 (29%) |
Vyhrané body celkem | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polona Hercog | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polona Hercog | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Polona Hercog vs. Elena Gabriela Ruse - Vzájemné zápasy
23.01.19 | 1. kolo | Polona Hercog | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W60 Andrezieux | tvrdý I. |
16.07.18 | 1. kolo | Polona Hercog | Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Polona Hercog form & Elena Gabriela Ruse form
Polona Hercog - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |