ZÁPAS
17.08.15 | 1. kolo | Polina Leykina | Gyulnara Nazarova | 6-2, 6-4 | Saint Petersburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Polina Leykina vs. Gyulnara Nazarova - Vzájemné zápasy
17.08.15 | 1. kolo | Polina Leykina | Gyulnara Nazarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Saint Petersburg | antuka |
Polina Leykina form & Gyulnara Nazarova form
Polina Leykina - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Gyulnara Nazarova - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |