ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Polina Kozyreva | Irma Ustavdic | 6-3, 7-5 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
31.05.01, 22 Let
31.05.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
12.03.00, 24 Let
12.03.00, 24 Let
Polina Kozyreva vs. Irma Ustavdic - Vzájemné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Polina Kozyreva | Irma Ustavdic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Polina Kozyreva form & Irma Ustavdic form
Polina Kozyreva - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Kim Zizek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Maissane Aik Haymoz | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Hind Abdelouahid | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-5, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Maria Tanasescu | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Lara Salden | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Sengul Tilki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Anastasia Kuprina | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Irma Ustavdic - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 2-1, - Irma Ustavdic - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Kozyreva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Jolic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 5-0, Milena Vukovic - skreč | detail zápasu |