ZÁPAS
28.10.20 | 1. kolo | Polina Iatcenko | Demi Tran | 6-0, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Polina Iatcenko | Demi Tran | |
1. podání % | 28/48 (58%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Iatcenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Iatcenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polina Iatcenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Iatcenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Polina Iatcenko vs. Demi Tran - Vzájemné zápasy
28.10.20 | 1. kolo | Polina Iatcenko | Demi Tran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Polina Iatcenko form & Demi Tran form
Polina Iatcenko - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ankita Raina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Demi Tran - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |