INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Oz vs. Polina Golubovskaya - Vzájemné zápasy
02.11.18 | čtvrtfinále | Polina Golubovskaya | Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ipek Oz form & Polina Golubovskaya form
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Polina Golubovskaya - poslední zápasy
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.11.18 semifinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu |