INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eduarda Piai vs. Polina Bakhmutkina - Vzájemné zápasy
07.10.18 | 1. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Eduarda Piai | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Eduarda Piai form & Polina Bakhmutkina form
Eduarda Piai - poslední zápasy
W15 Los - tvrdý | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Eryn Cayetano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Katie Codd | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Rhiann Newborn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
13.03.20 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Jaleesa Leslie | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.20 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Alexa Noel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Gabriella Price | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Robbiani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Teliana Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sarah Tami-Masi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Krystal Blanch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Polina Bakhmutkina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |