ZÁPAS
13.06.18 | 1. kolo | Pia Cuk | Enola Chiesa | 6-1, 6-0 | Maribor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pia Cuk | Enola Chiesa | |
1. podání % | 32/42 (76%) | 29/59 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 8/30 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/59 (59%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pia Cuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Cuk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pia Cuk vs. Enola Chiesa - Vzájemné zápasy
13.06.18 | 1. kolo | Pia Cuk | Enola Chiesa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Pia Cuk form & Enola Chiesa form
Pia Cuk - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - | detail zápasu | |
01.03.19 čtvrtfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Enola Chiesa - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detail zápasu |