INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emeline Dartron vs. Pia Cuk - Vzájemné zápasy
24.04.18 | 1. kolo | Pia Cuk | Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Emeline Dartron form & Pia Cuk form
Emeline Dartron - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Pia Cuk - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - Pia Cuk - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.03.19 čtvrtfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |