Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Doga Turkmen vs. Pia Cuk - Vzájemné zápasy
12.02.19 | 1. kolo | Pia Cuk | Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Doga Turkmen form & Pia Cuk form
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Pia Cuk - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - Pia Cuk - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.03.19 čtvrtfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |