ZÁPAS
21.09.17 | 2. kolo | Petra Krejsova | Tereza Mihalikova | 2-6, 6-2, 7-5 | Podgorica | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petra Krejsova | Tereza Mihalikova | |
1. podání % | 58/89 (65%) | 79/110 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/58 (64%) | 44/79 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/31 (45%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 53/110 (48%) | 38/89 (43%) |
Vyhrané body celkem | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petra Krejsova vs. Tereza Mihalikova - Vzájemné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Petra Krejsova | Tereza Mihalikova | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Podgorica | antuka |
Petra Krejsova form & Tereza Mihalikova form
Petra Krejsova - poslední zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-3, 3-6, 0-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
30.06.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 0-2, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu |
Tereza Mihalikova - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - skreč | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu |