ZÁPAS
28.06.17 | 1. kolo | Petra Krejsova | Marlies Szupper | 6-3, 6-2 | Stuttgart Vaihingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petra Krejsova | Marlies Szupper | |
1. podání % | 25/39 (64%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/58 (57%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petra Krejsova vs. Marlies Szupper - Vzájemné zápasy
28.06.17 | 1. kolo | Petra Krejsova | Marlies Szupper | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Stuttgart Vaihingen | antuka |
22.07.16 | čtvrtfinále | Petra Krejsova | Marlies Szupper | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Bad Waltersdorf | antuka |
Petra Krejsova form & Marlies Szupper form
Petra Krejsova - poslední zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-3, 3-6, 0-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
30.06.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 0-2, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu |
Marlies Szupper - poslední zápasy
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Dainah Cameron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-1, Nermeen Shawky - skreč | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.04.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Lily Clements-Markham | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 2-1, Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Emmanouela Antonakis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Eirini Kontaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Rozalina Youseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu |