ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Petia Arshinkova | Zaina Nait Omar | 6-3, 6-2 | W25 Sumter | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
18.10.00, 23 Let
18.10.00, 23 Let
Petia Arshinkova vs. Zaina Nait Omar - Vzájemné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Petia Arshinkova | Zaina Nait Omar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Sumter | tvrdý |
Petia Arshinkova form & Zaina Nait Omar form
Petia Arshinkova - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Zaina Nait Omar - poslední zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Shannon Hudson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Spirit Edley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Abigail Forbes | 3-3, - Zaina Nait Omar - skreč | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Meg Kowalski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Hatton | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Emma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Alana Smith | 5-7, 2-6 | detail zápasu |