Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic 11.07.2019

Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic 11.07.2019 - W15 Prokuplje - porovnání

ZÁPAS

11.07.191. koloPetia Arshinkova Sara Gvozdenovic 6-1, 6-0 Serbia W15 Prokuplje antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Petia ArshinkovaSara Gvozdenovic
1. podání %22/40 (55%)20/41 (49%)
Vyhrané body z 1.podání16/22 (73%)8/20 (40%)
Vyhrané body z 2.podání10/18 (56%)5/21 (24%)
Vyhrané break-bally7/10 (70%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu28/41 (68%)14/40 (35%)
Vyhrané body celkem54/81 (67%)27/81 (33%)
Dvojchyby43
Esa21

STATISTIKY ZÁPASU

1
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva0-0
0-0, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva2-0
0-0
3-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-1Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva5-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-30
6-1
2
0-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
0-0, 15-0, 30-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva3-0
0-0, 15-0, 40-30
4-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic podáva
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0
6-0

Petia Arshinkova
Bulharsko
26.04.98, 21 Let




492
77
33 808 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
29.06.00, 19 Let







Sara Gvozdenovic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic - Vzájemné zápasy

11.07.191. koloPetia ArshinkovaSara Gvozdenovic6-1, 6-0 detail zápasuSerbia W15 Prokuplje antuka

Petia Arshinkova - poslední zápasy

India W25 Bhopal - tvrdý
20.11.19
1. kolo
vs. Karin Kennel1-6, 3-6 prohradetail zápasu
India W25 Gwalior - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Berfu Cengiz6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Lina Gjorcheska1-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Ioana Gaspar3-0, Ioana Gaspar - skrečvýhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Alexandra Vecic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
12.10.19
semifinále
vs. Mariia Tkacheva2-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Ipek Oz6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Michaela Niedermeier6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.19
1. kolo
vs. Rina Saigo1-6, 7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
06.10.19
finále
vs. Oona Orpana6-0, 6-4 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Ekaterina Reyngold6-4, 6-3 výhradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Eleni Mtsentlitze6-1, 6-2 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Lara Panfilov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Maria Daniels Sierra6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Irina Fetecau4-6, 6-74 prohradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Mira Antonitsch1-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Irina Dshandshgava6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W25 Trieste - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Martina Caregaro4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Martyna Kubka2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Lina Gjorcheska2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Hungary W25 Baja - antuka
19.07.19
čtvrtfinále
vs. Reka-Luca Jani3-6, 6-74 prohradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Lina Gjorcheska6-0, 4-6, 7-61 výhradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Dorka Drahota Szabo6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
12.07.19
čtvrtfinále
vs. Veronika Erjavec1-6, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
12.07.19
2. kolo
vs. Andjela Skrobonja6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.07.19
1. kolo
vs. Sara Gvozdenovic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
USA W25 Denver - tvrdý
21.06.19
čtvrtfinále
vs. Gergana Topalova6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Vladica Babic6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Ellie Douglas6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Alexis Keberle6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Sara Gvozdenovic - poslední zápasy

Romania W25 Arad - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Nuria Brancaccio2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova1-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-75, 7-63, 0-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Paula Arias Manjon2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Noka Juric2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Alessandra Simone2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
11.07.19
1. kolo
vs. Petia Arshinkova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Polina Kozyreva5-7, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Jelena Lukic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Hungary W15 Budapest - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Ingrid Vojcinakova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - antuka
05.06.19
1. kolo kval.
vs. Miranda Poile5-7, 7-62, 11-9 výhradetail zápasu
05.06.19
kvalifik.
vs. Viktoria Surova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca4-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Anfisa Danilchenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Jonna Schroeder6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Yarden Akler4-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Ioanna Tsadari7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia W15 Tucepi - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Victoria Borodulina1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Tina Cvetkovic6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
05.11.18
kvalifik.
vs. Daria Snigur3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Paula Prehn6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
31.10.18
1. kolo
vs. Ipek Oz2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Polina Pavlova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Lina Gjorcheska1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Alexandra Perper5-7, 4-6 prohradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Gebriela Mihaylova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Jacquline Nylander Altelius4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
09.09.18
2. kolo kval.
vs. Alexandra Maria Staiculescu6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
<