ZÁPAS
04.10.19 | čtvrtfinále | Petia Arshinkova | Eleni Mtsentlitze | 6-1, 6-2 | W15 Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Petia Arshinkova | Eleni Mtsentlitze | |
1. podání % | 43/54 (80%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/43 (70%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
5-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15 | ||
Petia Arshinkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
07.09.00, 23 Let
07.09.00, 23 Let
Petia Arshinkova vs. Eleni Mtsentlitze - Vzájemné zápasy
04.10.19 | čtvrtfinále | Petia Arshinkova | Eleni Mtsentlitze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sozopol | tvrdý |
Petia Arshinkova form & Eleni Mtsentlitze form
Petia Arshinkova - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Eleni Mtsentlitze - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - skreč | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.18 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu |