ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo kval. | Pemra Ozgen | Radina Rakic | 6-0, 6-0 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
16.01.99, 25 Let
16.01.99, 25 Let
Pemra Ozgen vs. Radina Rakic - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo kval. | Pemra Ozgen | Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Pemra Ozgen form & Radina Rakic form
Pemra Ozgen - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Radina Rakic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |