INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pei-Chi Lee vs. So-Ra Lee - Vzájemné zápasy
13.02.17 | 1. kolo kval. | So-Ra Lee | Pei-Chi Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Perth | tvrdý |
20.05.16 | čtvrtfinále | So-Ra Lee | Pei-Chi Lee | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
21.07.14 | 1. kolo | Pei-Chi Lee | So-Ra Lee | 0-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | Phuket | tvrdý I. |
18.03.13 | kvalifik. | So-Ra Lee | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Ipswich | tvrdý |
Pei-Chi Lee form & So-Ra Lee form
Pei-Chi Lee - poslední zápasy
W25 Tainan - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu |
So-Ra Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |