ZÁPAS
03.02.20 | 2. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Eri Shimizu | 6-2, 6-1 | W25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Pei-Chi Lee | Eri Shimizu | |
1. podání % | 30/48 (63%) | 34/53 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 3-2 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
Pei-Chi Lee | 1-0 | |
1-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Pei-Chi Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
5-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pei-Chi Lee vs. Eri Shimizu - Vzájemné zápasy
03.02.20 | 2. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Eri Shimizu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
Pei-Chi Lee form & Eri Shimizu form
Pei-Chi Lee - poslední zápasy
W25 Tainan - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Eri Shimizu - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 6-0, 6-71, 14-12 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu |