ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Pauline Wuarin | Keira Blackbeard | 6-2, 6-1 | W15 Tacarigua | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Pauline Wuarin | Keira Blackbeard | |
1. podání % | 39/48 (81%) | 29/39 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/39 (62%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/9 (67%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/39 (72%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Wuarin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pauline Wuarin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Wuarin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Wuarin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
14.07.03, 20 Let
14.07.03, 20 Let
Pauline Wuarin vs. Keira Blackbeard - Vzájemné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Pauline Wuarin | Keira Blackbeard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Tacarigua | tvrdý I. |
Pauline Wuarin form & Keira Blackbeard form
Pauline Wuarin - poslední zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.19 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Keira Blackbeard - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |