ZÁPAS
16.07.18 | 1. kolo | Pauline Parmentier | Alexandra Dulgheru | 2-6, 6-1, 6-4 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pauline Parmentier | Alexandra Dulgheru | |
1. podání % | 52/77 (68%) | 72/94 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/52 (73%) | 40/72 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/25 (36%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/94 (46%) | 30/77 (39%) |
Vyhrané body celkem | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Alexandra Dulgheru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pauline Parmentier vs. Alexandra Dulgheru - Vzájemné zápasy
16.07.18 | 1. kolo | Pauline Parmentier | Alexandra Dulgheru | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
24.10.17 | 1. kolo | Pauline Parmentier | Alexandra Dulgheru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Poitiers | tvrdý I. |
21.07.14 | 1. kolo | Pauline Parmentier | Alexandra Dulgheru | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
Pauline Parmentier form & Alexandra Dulgheru form
Pauline Parmentier - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.02.20 kvalifik. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
26.09.19 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.19 2. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |