ZÁPAS
22.08.16 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Odile Maesfranckx | 6-4, 7-65 | Wanfercee Baulet | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
01.04.00, 24 Let
01.04.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
06.05.97, 26 Let
06.05.97, 26 Let
Pauline Demel vs. Odile Maesfranckx - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Pauline Demel | Odile Maesfranckx | 6-2, 6-1 | detail zápasu | De Haan | antuka |
22.08.16 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Odile Maesfranckx | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Wanfercee Baulet | antuka |
Pauline Demel form & Odile Maesfranckx form
Pauline Demel - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Odile Maesfranckx - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 0-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 2-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Anna Sturmigh | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bottardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 0-6, 0-3, - Odile Maesfranckx - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Joanna Carswell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Danique Baart | Danique Baart - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Vicky Geurinckx | Vicky Geurinckx - skreč | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Dominique Karregat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Jade Lewis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Lynn Janssens | 1-6, 3-6 | detail zápasu |