ZÁPAS
18.03.19 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | W15 Le | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pauline Demel | Emma Mazzoni | |
1. podání % | 25/45 (56%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Demel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Demel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Demel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Demel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pauline Demel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Demel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Demel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Belgicko
01.04.00, 24 Let
01.04.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
15.10.98, 25 Let
12 440 $
15.10.98, 25 Let
12 440 $
Pauline Demel vs. Emma Mazzoni - Vzájemné zápasy
18.03.19 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Le | antuka |
Pauline Demel form & Emma Mazzoni form
Pauline Demel - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Emma Mazzoni - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | detail zápasu |